Termíny školení

Pro frekventovaná školení jsou vypsány pevné termíny, které najdete v přehledu školení. Pro ostatní školení vypisujeme termíny průběžně podle aktuálního zájmu nebo po naplnění minimálního počtu účastníků kurzu. Doporučujeme také se telefonicky informovat o aktuálních volných termínech a rezervaci zvoleného termínu. Pokud pro Vámi vybrané školení není v přehledu uveden termín, informujte nás o svém zájmu o tento typ školení zasláním přihlášky.

Jazyk, školicí materiály

Školení probíhá v češtině, školicí materiály jsou v anglickém originále. Některé kurzy, zejména úvodní, jsou přeloženy do češtiny. Informaci o tom naleznete u popisu každého školení.

K dosažení maximálního efektu věnují kurzy kromě výkladové části hodně času i praktickému procvičování získaných vědomostí na konkrétních úlohách. K tomuto účelu jsou pro většinu kurzů připravena cvičná data, která získáte na USB flash disku, na kterém je také personalizovaný školicí materiál ve formátu PDF.

Naše školicí středisko je v České republice navíc jediné, které nabízí autorizované kurzy Esri. Všichni naši lektoři splňují vysoké nároky na kvalifikaci a absolvovali dvě náročné certifikační zkoušky. První z nich, tzv. Esri Technical Certification, Vám zaručuje jejich technickou způsobilost. Druhá zkouška, kterou skládají u nezávislé agentury CompTIA, ověřuje jejich lektorské dovednosti v oboru IT.

Po absolvování školení obdržíte Osvědčení o absolvování.

Místo konání prezenčních školení

Školení se konají v Praze, ve školicím středisku ARCDATA PRAHA, s.r.o., (Hybernská 24, Praha 1, vchod z pasáže „Hybernská centrum“, schodiště B, 1. patro). Učebna je vybavená potřebnou výpočetní technikou a veškerým softwarem, který bude v rámci daného školení používán.

Orientační časový rozvrh školení

Začátek prvního dne školení je v 9.00 hodin (změna času zahájení školení možná po dohodě).

Školení trvá každý den cca 8 hodin.

Další dny je časový rozvrh upřesněn v úvodu školení, většinou se začíná mezi 8.30 až 9.00 hod.

Minimální počet účastníků

Kurzy se konají za předpokladu, že jsou přihlášeni minimálně tři účastníci.

Online školení

Školení vedená online formou využívají platformu MS Teams. Abyste mohli školení absolvovat, budete potřebovat vlastní počítač splňující systémové požadavky softwaru ArcGIS Pro a připojení k internetu. Školicí materiály obdrží všichni přihlášení účastníci v dostatečném časovém předstihu. Všem účastníkům doporučujeme, aby si v předstihu ověřili bezproblémové připojení do schůzek MS Teams.

Ubytování

Ubytování si účastníci zajišťují sami. K vyhledání hotelu v blízkosti můžete využít například portál Trivago nebo Booking.com


Možnosti parkování

BROKBEST Praha, spol. s r.o.

  • Provozuje nepřetržité hlídání osobních automobilů v centru Prahy. Vozidla jsou pojištěna proti případné krádeži.
  • www.parkingcentrum.cz; Praha-Nové Město, Hybernská

Parkoviště Palladium

  • Podzemní garáže v centru Prahy o kapacitě 900 míst.
  • Nonstop provoz, 24 hod. ostraha, vjezd a výjezd z/do ulice Revoluční. Max. světlá výška 2,4m. Možnost krátkodobého i dlouhodobého parkování.
  • www.palladiumpraha.cz; Praha-Nové Město, nám. Republiky

Obchodní dům KOTVA

Radix Aliter, spol. s r.o.

Vinci Park CZ, a.s.


Přihlašování na školení

V případě zájmu o některé z nabízených školení vyplňte prosím on-line přihlášku v tabulce přehledu školení. Přihlášku lze také poslat poštou – pro jeden typ kurzu a jednoho účastníka používejte vždy samostatný formulář přihlášky.

Počet účastníků na jednotlivá školení je omezen. Účastníci jsou na jednotlivé termíny zařazováni podle pořadí došlých přihlášek, a pokud je školení ve vybraném termínu již plně obsazeno, je zájemce zařazen (po dohodě) na nejbližší volný termín. Je možné nejprve si telefonicky na sekretariátu naší firmy ověřit, zda je ve vybraném termínu volné místo (224 190 511).

V případě, že by u některého kurzu nebyl naplněn minimální počet účastníků, jsou zájemcům nabídnuty včas náhradní termíny nebo jsou po dohodě přihlášky stornovány.

Chcete-li se nyní přihlásit, klikněte na termín kurzu v tabulce přehledu školení. Zobrazí se vám formulář přihlášky (není-li termín vypsán, klikněte na text „Přihlásit na nejbližší možný termín“). Nezapomeňte se prosím před odesláním přihlášky seznámit s platebními a stornovacími podmínkami.