Řada uživatelů se při své práci zabývá velmi podobnými, ne-li dokonce stejnými otázkami a úlohami. V takových případech se snažíme připravit univerzální řešení, které je pro zákazníka výhodné hned ze dvou důvodů. Vzhledem k většímu počtu uživatelů je jeho pořizovací cena nižší a jeho udržitelnost je mnohem delší.

Při vlastním vývoji se věnujeme zejména řešení národních specifik, jako je například zpracování dat z katastru nemovitostí ve formátu VFK, potřeba využít data registru RÚIAN ve formátu VFR a řada dalších.

Nástroj VFR Import

Nástroj VFR Import slouží pro převod dat z Výměnného formátu RÚIAN (VFR) do souborové geodatabáze systému ArcGIS.

VFR Import

RÚIAN

Služby nad daty RÚIAN

Data RÚIAN jsou velmi dobrým zdrojem dat na národní úrovni pro vyhledávání a lokalizaci. Proto jsme vytvořili vyhledávací, lokalizační a geokódovací služby nad daty RÚIAN, které se ovšem dají využít i pro jiné soubory dat.

ISKN Import

Pro práci s daty ISKN v prostředí ArcGIS jsme pro vás připravili nástroj ISKN Import. Můžete tak pohodlně načíst data katastru nemovitostí do geodatabáze, vybudovat všechny potřebné relační vztahy a v datech následně vyhledávat.

ISKN

 

Rozšiřte své aplikace o nové funkce s našimi widgety

Potřebujete ve webové aplikaci tisknout mapové série, prohlížet data ISKN nebo vkládat CAD data? Pro vaše aplikace ve Web AppBuilder for ArcGIS jsme připravili zajímavé widgety, které vám a vašim kolegům mohou ušetřit mnoho času.

Nenašli jste řešení pro problém, kterému čelíte?