GISchat

Nakopněte svůj projekt v ARCDATA

Přihláška

GISchat je den, kdy můžete své projekty probrat se zkušeným konzultantem a díky tomu najít třeba lepší cestu k jejich řešení nebo poznat nové nástroje pro prezentaci výsledků vaší práce. Mimo to budete mít i možnost potkat stejně zapálené studenty z jiných škol a podívat se do zákulisí ARCDATA PRAHA.

GISchat

Co a jak?

GISchat se uskuteční 25. listopadu 2022 od 10 hodin v sídle společnosti ARCDATA PRAHA. Abyste se mohli přihlásit, musíte studovat na některé z českých vysokých škol nebo univerzit a měli byste mít nějaký vlastní projekt, který zpracováváte v GIS (jakékoli školní práce, včetně bakalářských a diplomových). Nezáleží přitom, jestli jste s projektem právě začali nebo jste už uprostřed nejrůznějších analýz, prostě přineste svůj projekt k nám a společně se na něj podíváme.

Přihláška

Kapacita GISchatu je omezená, proto neváhejte a pošlete nám vyplněnou přihlášku co nejdříve, nejpozději však do neděle 11. listopadu 2022, na e-mail marketing@arcdata.cz.

A když už u nás budete, můžete se nás klidně ptát na všechno, co vás bude zajímat. A to samozřejmě nejen k projektu, ale třeba i tomu, jak vypadá běžný pracovní den v GISové firmě.

Nepostradatelné informace

  • Termín konání: 25. listopad 2022 (10.00–16.00)
  • Termín pro přihlášení: 11. listopad 2022
  • Termín pro potvrzení přihlášky: 15. listopad 2022
  • Místo konání: Hybernská 24, Praha (sídlo společnosti ARCDATA PRAHA)

Účast je zdarma a v rámci celé akce bude zajištěno občerstvení.