Zajímáte se o akce, které se již uskutečnily a na kterých bylo možné se s námi setkat? Stačí nahlédnout do přehledu níže, kde naleznete všechny události seřazené chronologicky.

GIS OSTRAVA

Sympozium GIS Ostrava 2018

Hlavním tématem letošního sympozia bylo využití GIS pro podporu bezpečnosti a krizového řízení. V Ostravě se za ARCDATA PRAHA vystoupil Ondřej Jakšík, který ve své přednášce představil nový analytický pohled na data a možnosti jejich monitoringu v krizovém i operačním řízení.

 


ISSS 2018

Chytrá města, internet věcí, cloudové a mobilní technologie, to byla některá z hlavních témat největší české konference zaměřené digitalizaci veřejné správy a rozvoj e-governmentu. Na našem stánku jste s námi mohli probrat nejen výše zmíněná témata, ale i řadu dalších novinek ze světa GIS.

ISSS2018


GIVS

GIVS 2018

V květnu se uskutečnil již jedenáctý ročník konference Geoinformace ve veřejné správě. Z našich kolegů jste měli možnost slyšet Petra Urbana, který se věnoval konceptu Smart Cities a GIS.


Konference GIS Esri v ČR

V Kongresovém centru Praha se v roce 2018 sešlo bezmála 1000 odborníků na geoinformační technologie. Přečtěte si, co vše bylo na Konferenci GIS Esri v ČR k vidění a jaké jsou výsledky soutěží, kterých se mohli návštěvníci zúčastnit.